Kontakta oss

         08-564 606 80

Har du några idéer eller funderingar? Kontakta oss. Vi ger dig det svar du behöver..

 

Vårt team

Håll oss sysselsatta

Tor Kjelstrup

Account & Project mngr

Telefon: 08-564 606 83
Mobil: 0705-38 77 08
e-post: tor@aktivaevent.se

Stefan Warell

CEO and head of creation

Telefon: 08-564 606 84
Mobil: 0708-67 68 68
e-post:
stefan@aktivaevent.se

Isabelle Berglund

Project manager

Telefon: 08-564 606 81
Mobil: 070-727 22 24
e-post: isabelle@aktivaevent.se

Emil Törnwall

Account & Project mngr

Mobil: 076-850 43 70
e-post: emil@aktivaevent.se

Karin Gunnars

Account & Project mngr

Telefon: 08-564 606 82
Mobil: 073-530 35 96
e-post:
 karin@aktivaevent.se

Tomas Warell

Logistics

För frågor kring logistik kan du även prata med din projektledare hos oss!
Mobil: 0707-50 58 57
e-post:
tomas@aktivaevent.se

Vi har över 20 års erfarenhet av kreativa möten och event.
Upplevelser är vår uppgift och vårt liv  

Chinese (Traditional)EnglishGermanSwedish